Loading www.RossiRM.com

müh. Rositsa Maksimova, M.Sc.

Author Rossi RMRositsa Maksimova 17 Ağustos 1992'de Bulgaristan'ın Mestanlı kasabasında doğdu. 2016 yılında Sofya Üniversitesi'nde Biyoteknoloji bölümünden mezun oldu. 2019 yılında Filibe'nin Gıda Teknoloji Üniversitesi'nde (UFT) Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünde "En İyi Yüksek Lisans Tezi, UFT, mezunlar 2019" ödülüne layık görülerek Yüksek Lisans derecesini tamamladı. Biyoteknoloji uzmanı olarak 3 yıllık deneyime sahiptir. Şu anda Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojisi alanında yüksek lisans derecesi ile serbest meslek icra eden bir mühendis olarak çalışıyor. 2009'dan beri Mestanlı Zeybekler derneğinin müzik grubunda (solist olarak) yer almaktadır, kültürel etkinliklerin program sunuculuğunu yapabilmektedir, web sitelerinin yapımında ve tasarımında yaratıcıdır. 17 Ağustos 2019'da incelikle ürünler yaratarak Stüdyo Rossi RM isimli ilham köşesini kurdu. UFT'de araştırma projelerinde Scopus gibi veri tabanlarında indekslenen dergilerde bir dizi bilimsel yayının yazarı olarak yer almaktadır.

MTR Book Rossi RM 2019 yılında yayınlanan e-kitabının yüksek lisans tezinin ürünü olarak yazarlığını üstleniyor. Kitap "Veri toplayan açık kaynaklı bilgisayar sistemi - MTR" ismini taşıyor ve içerisindeki tüm fikirlerin tanımlanması, bilgisayar sistemlerini ve teknolojilerini seven tüm okuyucular içindir, amacı ise yalnızca yazarın ustalık çalışmalarını sunmak değil, aynı zamanda okuyuculara MTR sisteminin çeşitli bilimsel alanlarda yenilikçi uygulamalarına ilham vermektir.

"Hiçbir şey öğretmeyen bir kitap yoktur."
~ Goethe

PROJELER

Rossi RM

YETENEKLER

Python

93%

Dash / Plotly / Flask / Django

91%

LoRaWAN

91%

PHP

73%

Javascript / jQuery

85%

HTML5 / CSS3

98%

C / C++ / C#

83%

Java

53%

Microcontrollers

96%

Wordpress

97%

LaTeX

78%

/ Sonic Pi / FL Studio

87%

Adobe

92%

LaTeX

97%

YAYINLAR

Rossi RM

HİZMETLER

Rossi RM - WEB DESIGN
Rossi RM - GRAPHIC DESIGN
Rossi RM - ADVERTISEMENT
Rossi RM - BOOK DESIGN
Rossi RM - INSTALLATION
Rossi RM - OTHER SERVICES

LOGO TASARIMI

ANA YURT

Mestanlı, Doğu Rodoplar'ın güneydoğu kesiminde, Söğütlü Nehri boyunca yer almaktadır. Kasaba, Kırcaali il merkezinden sonra ildeki en kalabalık ilçedir. Mestanlı'daki Tatul köyünün hemen yakınında efsanevi müzisyen ve şair Orpheus'un mabedi bulunmaktadır.

+359 884 843 741