Loading www.RossiRM.com

müh. Rositsa Maksimova, M.Sc.

Author Rossi RMRositsa Maksimova 17 Ağustos 1992'de Bulgaristan'ın Mestanlı kasabasında doğuyor. 2016 yılında Sofya Üniversitesi'nden mezun oluyor ve 2019 yılında UFT - Plovdiv Teknik Fakültesi'nde Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri alanında yüksek lisansını tamamlayarak "En İyi Yüksek Lisans Tezi, UFT, mezunlar 2019" ödülüne layık görülüyor. Su arıtım Biyoteknolojiler alanında 3 yıllık tecrübeye sahiptir. Şimdi ise Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojisi alanında yüksek lisans derecesine sahip serbest bir mühendistir. 2009 yılından beri hobi olarak Mestanlı Zeybekler derneğinin müzik grubunda müzik (solist), koreografi ve kültürel programları yürütmektedir. 17 Ağustos 2019'da Stüdyo Rossi RM isimli iş yerini kuruyor ve orada Bilgisayar Programlama ve Web Tasarımı alanında yaratıcılık ve ustalıkla çeşitli görevlerde bulunuyor. UFT'de araştırma projelerinde Scopus gibi veri tabanlarında indekslenen dergilerde birtakım bilimsel yayının yazarı olarak yer almaktadır.

MTR Book Rossi RM 2019 yılında yayınlanan e-kitabının yüksek lisans tezinin ürünü olarak yazarlığını üstleniyor. Kitap "Veri toplayan açık kaynaklı bilgisayar sistemi - MTR" ismini taşıyor ve içerisindeki tüm fikirlerin tanımlanması, bilgisayar sistemlerini ve teknolojilerini seven tüm okuyucular içindir, amacı ise yalnızca yazarın ustalık çalışmalarını sunmak değil, aynı zamanda okuyuculara MTR sisteminin çeşitli bilimsel alanlarda yenilikçi uygulamalarına ilham vermektir.

"Hiçbir şey öğretmeyen bir kitap yoktur."
~ Goethe

PROJELER

Rossi RM

YETENEKLER

Python

93%

Dash / Plotly / Flask / Django

91%

LoRaWAN

91%

PHP

73%

Javascript / jQuery

85%

HTML5 / CSS3

98%

C / C++ / C#

83%

Java

53%

Microcontrollers

96%

Wordpress

97%

LaTeX

78%

/ Sonic Pi / Ableton Ableton / FL Studio

87%

Adobe

92%

LaTeX

97%

YAYINLAR

Rossi RM

MÜZİK

Rossi RM

HİZMETLER

Rossi RM - WEB DESIGN
Rossi RM - GRAPHIC DESIGN
Rossi RM - ADVERTISEMENT
Rossi RM - BOOK DESIGN
Rossi RM - INSTALLATION
Rossi RM - OTHER SERVICES

LOGO TASARIMI

ANA YURT

Mestanlı, Doğu Rodoplar'ın güneydoğu kesiminde, Söğütlü Nehri boyunca yer almaktadır. Kasaba, Kırcaali il merkezinden sonra ildeki en kalabalık ilçedir. Mestanlı'daki Tatul köyünün hemen yakınında efsanevi müzisyen ve şair Orpheus'un mabedi bulunmaktadır.

+359 884 843 741